|
Neem er gezellig de tijd voor: bistro De Postkoets in Haaksbergen serveert in maart een vijf-gangen-lezersmenu. Kaarslicht, open haard, houten vloer en een Franse keuken. De Postkoets in Haaksbergen is één van de weinige echte bistro’s die de regio nog rijk is. Sinds twee jaar zwaait Sjoerd Franke er de scepter. Tijd om eens flink uit te pakken. ‘Daarom bieden we liefst vijf gangen aan’, zegt de ondernemende chef-kok en eigenaar, die met Amy Schievink (souschef) en Marleen van der Winkel (gastvrouw) veel gasten hoopt te verwelkomen. Bij binnenkomst een ‘Hoaksbargs soepje’ als amuse. Een klassiek gerecht dat vroeger geserveerd werd in een bekend Twents restaurant. Bij het voorgerecht is keuze tussen vis of vlees: een cilinder van rucola en Black Tigers (gamba’s) met notensalade en balsamico dressing, of een ruleau van ossenhaas carpaccio met een gemengde salade van zongedroogde tomaatjes en een mosterdhoning dressing. De huiswijnen zijn van La Bastide: een volle witte Chardonnay met krachtige aroma’s en een soepele zachte rode Merlot. Met een runderbouillon (bospaddenstoelen, paprika, tuinkruiden en vleugje Madera) als tussengerecht gaan we naar het hoofdgerecht, een drieluik van lamsfilet, biefstuk van de haas en tongfilet. Geserveerd op een mousseline van prei met een stoofpeer en een romige kreeftensaus. Wie geen lam of vis wil kan varkenshaas bestellen. Als nagerecht crème brulee van Irish Coffee met een bolletje yoghurt bosvruchtenijs met een saus van advocaat. Koffie, cappuccino of thee besluiten dit uitbundige menu.
Bistro De Postkoets
Blankenburg 4a
7481 DX Haaksbergen
Telefoon: 053-5728794
E-mail:
Dit e-mailadres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
Website: www.bistrodepostkoets.nl
Lezersmenu geldig van 1 t/m 31 maart 2010. Bistro dagelijks geopend vanaf 12.00 uur. Lezersmenu vanaf 16.00 uur. Parkeren naast het restaurant.
Lezersmenu maart 2010
Speciale prijs Lezersmenu € 25,00 per persoon, inclusief twee glazen bier, wijn of fris p.p. en kop koffie. Aanbieding geldig in maart 2010. Uitsluitend na telefonische reservering en op vertoon van de bon uit de krant.
Amuse:
Hoaksbargs soepje’

Voorgerecht:
Een cilinder van rucola en Black Tigers (gamba’s) met notensalade en balsamico dressing, of een ruleau van ossenhaas carpaccio met een gemengde salade van zongedroogde tomaatjes en een mosterdhoning dressing.

Tussengerecht
Runderbouillon (bospaddenstoelen, paprika, tuinkruiden en vleugje Madera)
Hoofdgerecht
Een drieluik van lamsfilet, biefstuk van de haas en tongfilet. Geserveerd op een mousseline van prei met een stoofpeer en een romige kreeftensaus.(in plaats van lam of vis kan ook gekozen worden voor varkenshaas).

Dessert
Crème brulee van Irish Coffee met een bolletje yoghurt bosvruchtenijs met een saus van advocaat, Koffie, cappuccino of thee.
 |